Programımızda Anlayarak Hızlı Okuma, Etkin ve Kalıcı Öğrenme, Zihinsel Matematik Eğitimleri ve Dikkat Geliştirme ile Test Teknikleri çalışmları yer almaktadır. Bu programlar ie birlikte;

Hafızanızdaki bilgilere nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.
Öğrenme, hafıza ve beyin arasındaki ilginç ilişkiyi keşfedeceksiniz.
Hızlı, etkin, kolay, kalıcı ve aktif öğrenmenin tüm sırlarına ulaşacaksınız.
Etkin ve kalıcı bir ders çalışmanın nasıl olacağını öğreneceksiniz.
Öğrenmeyi öğrenmek, hızlı öğrenme, hafıza ve beyin eğitimi uygulamalarının size kazandıracağı sinerjiyi keşfedeceksiniz.
Konsantrasyon gücünüzü nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

Zihinsel Matematik,

Matematik çoğu öğrencinin kabusudur ve en çok korkulan derslerden biridir. Temel olarak beynin sol yarım küresi matematiksel, sağ yarım küresi de yaratıcı düşünmede uzmandır. Sadece beynin sol yarım küresi gelişmiş olan ve bu yarım küreyi iyi kullanan öğrencilerin, yaratıcı düşünebilmesi için beyinlerinin sağ yarım kürelerini de geliştirmeleri gerekmektedir. Öğrendikleri konuları ve formülleri yaratıcı olarak kullanabilmeleri beynin sağ yarım küresini işin içine katmadan mümkün değildir. Bu durum “un” ve “yağ” ın olduğu yerde “helva” yapamamak gibi bir şeydir. Yaratıcı düşünebilme ve yaratıcı problem çözme yeteneği kazanmak bir eğitim meselesidir. Düşünmeye beynin sağ yarım küre fonksiyonlarını da katmayla ilgilidir.

Matematiksel bir işlemi kalem ve kağıt kullanmadan hızlı bir şekilde yapabilmek, şüphesiz hem yaratıcı problem çözme, hem de zihinsel matematik ve hafıza tekniklerini öğrenmeyi gerektirir.

Matematik Artık Kolay!

Zaman zaman canlı hesap makinesi diye adlandırılan insanlarla ya karşılaşmış ya da duymuşsunuzdur. Guinness Rekorlar kitabına baktığınızda bilgisayar tarafından rastgele seçilen iki tane 13 haneli sayının 28 saniyede akıldan çarpılarak dünya rekoru kırıldığını görürsünüz.

Çoğunuz bu canlı hesap makinelerini hayranlıkla izler ve onlara gıpta edersiniz. Hayran olunması gereken esas varlık ise insan beyninin kendisidir. “Zihinsel Matematik ve Hafıza Teknikleri” semineri hemen hemen tüm canlı hesap makinelerinin kullandığı hafıza sırlarını açıklamakta ve matematiksel işlemleri öğrencilerinizin de hızlı bir şekilde zihinden yapabileceklerini ispat etmektedir.Çocuklarınızın Matematik Dehasını Keşfedin!Beyindeki potansiyeli keşfetmek için yapılan bilimsel araştırmalar, insan zihninin öğrenme ve bilgiyi işleme kapasitesinin sonsuz olduğunu göstermektedir. Ancak problem bu potansiyele nasıl ulaşılacağının bilinmemesidir.

“Zihinsel Matematik, Hafıza ve Teknikleri” öğrencilerinizin beynindeki sayısal hafıza gücü ve zihinsel matematik potansiyelini maksimum seviyeye çıkartacaktır. Öğrenilen teknikler ve beceriler öğrencilerinizi toplumun en üst dilimindeki %1’in içine sokacaktır.

Sayısal hafıza güçlerini keşfedecekler.
Matematik korkusunu yenecekler.
Beyin ve zihinsel potansiyelle ilgili teorik bilgileri, nasıl uygulayacaklarını öğrenecekler.
Beyinlerindeki matematiksel olan sol yarım küre ve yaratıcı olan sağ yarım küre fonksiyonlarını birlikte kullanarak, zihinsel potansiyellerini maksimum seviyede kullanmayı öğrenecekler.
Beyin hücreleri (nöronlar) arasındaki ilişkilerin nasıl sağlam hale getirileceğini öğrenerek, matematiksel bilgileri kolayca hafızalarına aktarabilecekler.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 18:00
Salı 9:00 - 18:00
Çarşamba 9:00 - 18:00
Perşembe 9:00 - 18:00
Cuma 9:00 - 18:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 18:00
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017