Etüt Kursu

Firma Dahi Ders Evi
Kurs Yeri
8.800 TL
Nisanda Gençlik Spor Bakanlığı ve M.E.B. arasında imzalanan protokole göre önümüzdeki seneden itibaren Lisanslı olarak spor yapan öğrencilere TEOG Sınavında %30 a kadar ek puan gelecek. Biz kurum olarak öğrencilerimizin lisansını anlaşmalı spor kulübümüzle velimizden onay aldığımız gün çıkartıyoruz


Konsept Butik Eğitim Modeli

»En fazla sekiz kişilik, öğrenme odaklı sınıf modelimiz ile öğrencilerimiz eğitimde tam olarak motive edilir

»Öğretmenlerimiz ; örnek birer abidedir. Coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapılır. Öğrenciler düzenli kontrol edilir ve her türlü olumsuzluğa vakit geçirmeden önlem alır.

»Öğrencilerimiz evlerinde de velilerimiz yardımıyla takip edilir. Öğrencilerimizin her an ne yaptıklarını bilir, ne yapması gerektiğiyle ilgili velilerimiz bilgilendirilir ve öğrencilerimizin sorumluluğu onlarla direk olarak sağlanır.

»Öğrenilenler tekrarlanan alıştırmalar ile kalıcı bilgiye dönüştürülür. Eksik görülen konuların tamamlanması için ek dersler, masabaşı çalışmalar yapılır.

»Derslerimiz, öğrencilerimizin derse aktif katılımıyla işlenir. Başarının bilgi aktarımı olmadığı gerçeğinden yola çıkılarak gerektiğinde her türlü psikolojik destek (motivasyon, başarısızlık kaygısı, dikkat, zamanlama….) sağlanır.

»Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve yapamadığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. 

Öğrencilerimizin soruları günün her saatinde, anlık online olarak çözülür. Bu sistem sayesinde öğrencimiz konuyu pekiştirirken, alanında uzman öğretmenlerimiz öğrencimiz hep yanındadır.

» Öğrencilerimize ayda bir düzenli olarak deneme sınavı yapılır. Eksik olan detaylar analiz edilerek, öğrencilerimize bu konularla ilgili masa başı çalışmalar yapılır ve konuyla ilgili tam öğrenme gerçekleştirilir.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
10 Ay 800 Saat 8800 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 20:00
Salı 9:00 - 20:00
Çarşamba 9:00 - 20:00
Perşembe 9:00 - 20:00
Cuma 9:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017