Kış Okulları Kursu

Firma Çözüm Gelişim Merkezi
Kurs Yeri
%15 indirim 1.350 TL 1.150 TL
Kısmi zeka artışı, konsantrasyon ve dikkat artışı, ileri düzeyli muhakeme yeteneği, iyi matematiksel yetkinlikler, hızlı işlem yapma gibi özellikleri çocuğunuz kazanacak.

Megaaritmetik, çocukların beyin gelişimine uygun zihinsel aritmetik teknikleriyle hafıza tekniklerini birleştiren ve beyinde sinerji yaratan özel bir zihinsel aritmetik öğretim sistemidir. Hafıza ve beyin kapasitelerinin daha etkin kullanılması için öncelikle hayal gücünün aktifleştirilmesi gerekir. Özellikle çocuklar, hayal güçlerini  kullandıklarında daha kolay öğrenmekte, konuyu daha iyi anlamaktadırlar.
Bunun nedeni öğrenmeye beynin sol tarafının yanında, sağ tarafında katılmasıyla beyinde bir sinerji yaratılmasıdır. Megaaritmetik sisteminin egzersizleri ve uygulamaları sayesinde bir problem sorulduğunda, çocuklar çözüm için özel bir çaba göstermeksizin, doğal olarak hayal güçlerini kullanmaya başlamakta ve kolayca çözüme ulaşmaktadırlar. Hayal gücü ve görsellik, çocukların sağ beyinlerini de öğrenmenin içine katarak, hem  öğrenme güçlerini, konsantrasyonlarını ve anlama kapasitelerini arttırmakta, hem de öğrenmekten zevk almalarını, kendilerine güvenmelerini ve eğlenmelerini sağlamaktadır.
Megaaritmetik eğitimine katılanlara Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Safi Duyar tarafından hazırlanmış Megaaritmetik eğitim seti ücretsiz olarak verilecektir
Eğitim içeriğinde minik beyinlere yaptığımız büyük katkıları görebilmek için, lütfen bizlerle kontağa geçin...

21 Ocak 2017 tarihinde başlayacak yeni dönemde mega aritmetik kursu çocuklarınıza maksimum faydayı sağlayacak şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kurs 4 ay sürmektedir.

Dersler ctesi günleri yapılır. (Tercih halinde pazar günleri ya da hafta içi seansları da açılabiliyor). Farklı gün ve saat alternatifleri vardır. Kursların yapısı gereği eğlencelidir.
Herhangi bir sebeple kaçırılan seansların telafi dersleri tarafımızdan ücretsiz karşılanır. Bu durum her zaman kurumumuz sözleşmesiyle garanti altına alınır.

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
4 Ay 48 Saat 1350 TL 1150 TL Kazancınız: 200 TL eğitim seti dahil
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 15:00 - 18:00
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun