Bale Kursu

Firma Era Sanat
Kurs Yeri

Era Bale Okulu, profesyonel veya hobi amacıyla baleyi öğrenmek isteyen, 4 yaşından, yetişkinliğe her yaştan insana, farklı ve özel bir eğitim sunar. 10 kişilik sınıflarda 2 öğretmen derse girer. Hersene düzenlediği yılsonu gösterileri, bale sertifika programı ve dansa dair seminerler ile öğrencilerin en iyi şekilde gelişmesine olanak tanır.

Vaganova Bale Sertifika Programı

Okulumuz bale eğitim programı 7 yaştan itibaren Vaganova Bale Eğitim müfredatını uygular. Vaganova Bale Eğitimi Dünyaca ünlü ve saygın olan Rus Bale Eğitim metodudur. Senede 1 defa yurtdışından gelen jüri eşliğinde yapılan bale sınavları ile öğrenciler  özgeçmişlerinde önemli bir artı kazanırken, bale öğretmenliği, Sofya Üniversitesinde sınavsız bale pedegojisi okumak, gibi seçeneklere profesyonel kariyerleri için fırsat yaratmış olurlar.

4-7 yaş Bale eğitimi

Okulun kurucusu ve öğretmeni olan Burcu Kalaycıoğlu Bilen tarafından özenle hazırlanan bale hazırlık programı  bir çok kurstan farklıdır. Her öğrencinin fiziksel gelişimi esneklik/güç/müzikal kulağın gelişimi birebir takip edilir, yetenekleri ve eksik yönleri ile ilgili ailelerle görüşülür. Piyano eşliğinde müzik kulağı için çalışmalar, esneme çalışmaları ve bale temelini öğrenecekleri çalışmalar oyunlarla uygulanır. Hedef öğrencinin baleyi çok severek, gelişmelerini sağlamaktır. 8 yaşına gelene kadar  vücut çok esnek ve güçlü bir hale getirilir. Kordinasyon, takım olarak hareket etme becerileri geliştirilir. Burcu öğretmen, yurtdışındada eğitimini aldığı  nefes teknikleri ve modern dans tekniklerini oyunlaştırmış, çocuklara uygun hale getirerek dersi zenginleştirmiştir.

Yetişkin Bale Eğitimi

Baleye hobi olarak başlamak isteyen, daha önce bale yapmamış yetişkinlere yönelik programdır. Bale küçük yaşlarda başlanılması gereken zor bir sanat dalı olsada hobi olarak öğrenmek elbette mümkündür. En temelden başlayarak baleyi öğrenmenize olanak sağlayan bu program, kendinize vakit ayırmanız, vücutta kullanılmayan kasları farketmeniz, vücudun esneklik kazanırken sıkılaşmasını sağlamanız ve dansın zerafetini ve keyfini yaşamanız için fırsat sağlar. Esneme çalışmaları bar ve orta hareketlerinin çalışılması ile klasik bale ile tanışmak için bizi arayabilirsiniz. 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017