Bioenerji Kursu Rengarenk Yaşam Akademisi

Kurs Merkezi Rengarenk Yaşam Akademisi
Kurs Yeri
300 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir. Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya ait fonksiyonları vardır. Çakralardan birinin tıkalı olması ilgili alandaki verimi sekteye uğratır. Bu sebeple çakra dengeleme yaşamsal önem taşır.

Vücudumuzda “çakra” adı verilen 7 adet yaşamsal enerji merkezi bulunur. Ana çakralarımızın her biri omurga boyunca dizilidir. En tepede başın üzerinde tepesinde pozitif bir akım bulunur. En aşağıda, omurga kemiğinin alt boğumunda yani kuyruk sokumu bölgesinde negatif yer alır. Bu iki “kutup“arasında dolaşan elektrik gücü bize “YAŞAMSAL” enerji verir.

Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya ait fonksiyonları bulunur. Yani çakraların son derece karmaşık görevleri vardır ve hayatımızı doğrudan etkiler.

Çakralarımızdan biri tıkalı olduğu zaman yaşam verimsiz, aşırılıkları ya da eksiklikleri olan dengesiz bir hale bürünür. Bunun yanında sağlık sorunları da baş gösterir. Kişinin büyük-küçük fark etmeksizin fiziksel rahatsızlıklarına ya da yaşamında yolunda gitmeyen alanlarına bakılarak, kişinin hangi çakrasında tıkanıklık yarattığı söylenebilir.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Gün 1 Saat 1 x 300 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Cumartesi dahil hafta içi hergün

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Rengarenk Yaşam Akademisi İstanbul Bakırköy Kartaltepe
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017