Buz Hokeyi Kursu Paten Dersim

Kurs Merkezi Paten Dersim
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Bahadır ÖRS ve Tuğçe SARICA tarafından kurulmuştur. Amacı tekerlekli paten sporunu öğrenmek ve ilerletmek isteyen herkese özel dersler vermektir. Diğer bir amacı bu sporu en iyi şekilde öğretmek ve sevdirmektir.
Bahadır ÖRS, 1988 yılında doğdu. İstanbul üniversitesini bitirdi. Buz hokeyi sporuna 2009 yılında üniversite takımında başladı daha sonra özel bir kulüp olan İSTANBUL BUZ SPORLARI KULÜBÜNE  geçti 3 yıl sonra ibsk nın kapanmasının ardından Atak buz sporlarına transfer oldu ve şuan KORSANLAR SPOR KULÜBÜNDE halen devam etmektedir. Buz hokeyi dışında bir çok denge sporunu da başarıyla yapmaktadır. Tekerlekli paten derslerini 2010 yılında vermeye başlamış ve her geçen gün tecrübesini daha arttırmıştır.YİĞİT koleji ve DOĞA kolejindebuz pateni-hokey kategorisinde Boğaziçi Spor Kulübünde Tekerlekli paten branşında Antrenörlük yapmaktadır.
Tuğçe Sarıca, 1988 yılında doğdu. İstanbul üniversitesini bitirdi. Buz hokeyine üniversite yıllarında üniversite takımında başladı. Bir sezon özel bir kulüpte oynadı daha sonra tekrardan üniversite takımına döndü  ve aynı zamanda Korsanlar buz hokeyi takımında devam etmektedir. 2011 yılından beri buz pateni ve tekerlekli paten dersleri vermektedir.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Caddebostan

Paten Dersim İstanbul Kadıköy Caddebostan
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017