Besyo Hazırlık Kursu

Firma Fetih Spor Akademisi
Kurs Yeri
250 TL
Eski dönemlerde bu çok kolay yapılıyordu. Maalesef bugün Beden Eğitimi öğretmeni olan bazı kişiler bundan yararlandı. Ama günümüzde şartlar daha da zorlaştı . %100 bitti diyemeyiz ama %2- yada 3 civarında olduğunu söyleyebiliriz. Torpilin olmadığına inandığımız üniversiteler bulunmaktadır.
Antrenörlük , Rekreasyon , Spor Yöneticiliği bölümlerinde devlete atama ne kadar az olsa da Beden Eğitimi öğretmenliğinde atamalar gayet yeterlidir. Ayrıca verilen Pedagojik Formasyon hakkı ile öğretmenlik dışında kalan diğer Besyo bölümlerinde okuyup öğretmen olabilirsiniz.
Beden Eğitimi Öğretmenliği Ağustos 2011: 259 Ağustos 2012: 2160 Şubat 2012: 712 Ağustos 2013: 1500 Şubat 2014: 382 Ağustos 2015: 1176
Bir çok üniversitede okula girmek için yeterli Ygs puanı 140’dır. Ama bu kazanmanız için yeterli değildir. Bir kaç kişinin bu puanlarda okulu kazanması sizi yanıltmasın. Çünkü sınava girenlerin puanlarının düşük olması , çok iyi derece yapması gibi bir çok neden yanında olmuştur.
Son zamanlarda bir çok üniversitenin Lisansa daha önem verdiği doğrudur. Bazı üniversiteler lisansa ek puan verir.Bazı üniversiteler lisans ve Ygs puanıyla alır . Her üniversitenin sınav sistemi aşamaları farklıdır. Sitemizden istediğiniz üniversiteyi arama çubuğuna yazıp inceleyebilirsiniz .
En iyi bölüm öğretmenlik gibi görünebilir atama konusundan dolayı yalnız öğretmen olmak için KPSS gerçeğini unutmamak gerekiyor. Diğer bölümlere gelen formasyon imkanıyla devlet kadrosunda olmak isteyenler için diğer bölümler cazip hale geldi.
Yalnız Antrenörlük , Rekreasyon ,Spor Yöneticiliği okuyup harika yerlere gelen birçok insan mevcuttur . Önemli olan sizin kendinizi geliştirmenizdir. Kendinizi geliştirmediğiniz taktirde Besyo okuyup da açıkta kalma ihtimaliniz vardır.
Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Bölümünde(BESYO) yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrencileri, Beden Eğitimi Özel Yetenek Sınavlarına hazırlamak amaçlı kurulan bir kurstur.(2012)

—Bizim için her öğrenci, başarılı olmaya aday kimsedir. Her öğrencimizle tek tek ilgileniyor, eksikliklerini belirtiyor nasıl başarılı olabilecekleri konusunda onları yönlendiriyoruz.
Kursumuza katılan öğrencileri; kuvvet,dayanıklılık, sürat, koordinasyon ve branş testlerine tabi tutarak kendi yetenek ve becerilerine uygun Üniversitenin özel yetenek sınavına hazırlamaktayız.
—Bütün okulların sınav sistemleri ve sınav tarihleri farklıdır.Bunları önceden belirleyip öğrencinin yeteneği doğrultusunda antrenmana tabi tutmaktayız.
—Gözlemlerimize göre Spor Akademisi Bölümleri Hakkında Bilgi Sahibi Kişiler çok fazla değil. Bu konuda bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurslarımız Ankara Merkezli Gerçekleşiyordur. Keçiören ve Bahçelievler olmak üzere irtibat Bürolarımız ve Bilgi ofislerimiz mevcuttur. size en yakın şubemizi arıyarak veya gelerek bilgi alabilirsiniz.
 
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 50 Saat 1 x 250 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Sınavları hazırlık sürecinde Antrenman programlarımız Ay ay Değişmektedir.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 8:00 - 22:00
Salı 8:00 - 22:00
Çarşamba 8:00 - 22:00
Perşembe 8:00 - 22:00
Cuma 8:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 8:00 - 22:00
Pazar 8:00 - 22:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Keçiören Pınarbaşı

Toplu taşımaya yakın
Gazino otobüs durağı Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Şehitler metro durağı Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Sanatoryum otobüs durağı Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017