Web Okulu

Web Okulu ile Web ‘de Level Atlayın! 

Web ’in hayatımıza girişi ve izole olarak evrimleşmesi, gelişen ve değişen teknolojiler ile her geçen gün başka bir boyuta taşınması kaçınılmazdır. Web, hayatın her alanında var olan ve var olması gereken bir kavramdır. Web, bir internet servisidir. Grafik, resim, yazı gibi dokümanları uzaktaki bilgisayarlara ileten bir sistemdir. Web okulu bu aşamada size profesyonel çözümler sunan bir sertifika programıdır. Şirketlerin, bireylerin ve kurumların web alanındaki varlıkları ve sürdürülebilir başarıları bu alandaki hareketliliği ile ilgilidir. Web ‘de var olmayan her hangi bir firma, kurum ya da birey varmış gibi görünmüyor. Bu anlamda Web, kişi ve kurumlara prestij sağlıyor. Bilinirlik ve tanınırlık sağlıyor. Bunu başaramayan ya da Web ‘de var olmayı kabul etmeyen, bu durumu önemsemeyen herkes yok oluyor.

 

Web Okulu ile En Donanımlı ‘’Server’’ Olun! 

Bilgisayarların hayatımıza girişi ve internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte her marka, her şirket, her birey en doğru ifade yollarını bulmuştur. Profesyonel bir kimlik için, dinamik bir yapı için, prestij için ve bilinirlik için webi yoğun bir şekilde kullanmak en doğru hamledir.

Web okulu, web tasarım ve programlama alanlarında uzmanlaşmak isteyen profesyoneller, yeni başlayanlara, yeniden öğrenmek isteyenlere, kariyer yapmak isteyenlere yönelik bir sertifika programıdır. Bu sertifika programı eğitim alanında, iş alanında sizleri bir adım öne çıkartacak bir eğitim sertifikasıdır.

Web sitesi tasarımı, web sitesi dizaynı için en etkili eğitimlerden bir tanesi olan Web Okulu eğitimi, Bemar kariyerin, kaliteli ve profesyonel çizgisi ile sizlerle buluşmaktadır. Aktif iş hayatınızdaki ya da eğitim hayatınızdaki en büyük referanslardan bir tanesi olacaktır.

 

Web Okulu ile Dizayn ve Yönetimde Lider Olun! 

Bir Web sunucusuna hem görsel tasarım alanında hakim olmak, hem kurulum ve yönetim alanında hakim olmak istiyorsanız, bu eğitim programının içerisine dahil olabilirsiniz. Uzmanlaşmak ve ileri düzeyde bilgi sahibi olmak Web Okulu mümkün! Yazılım, tasarım, dizayn ve yönetim panellerinde fark yaratmak, öncü olmak, öngörülü olmak ve uzman olmak için Bemar kariyerin benzersiz sertifika programları ile tanışın! Her alanda başarı grafiğinizi yükseltecek bu eğitimler ile iş hayatınızda, sosyal hayatınızda en önemli gücünüz olacaktır.

 

Kimler Katılabilir ?

Firmaların web/Internet departmanlarında, profesyonel olarak web sitesi yapan kuruluşlarda olduğu gibi kendi web sitesini oluşturarak freelance olarak ta çalışma olanağı bulunmaktadır. Gerekli staj ve deneyimi edinen öğrencilerimiz özel eğitim kurumlarında eğitmenlikte yapabilir.

Kazanımlar – Beceriler ?

Web Okulu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, kendi web sitelerini tasarlayabilir, web tasarım stüdyolarında çalışabilir, çalıştıkları firmaların web sitelerini tasarlayabilir ya da FREELANCE olarak projeler hazırlayabilirler. Bir Web sunucusu kurulumu ve yönetimi hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olurlar. Veri tabanı sunucusu kurulumu ve yönetimi yapabilir. Programlama ve veri tabanı senkronizasyonu hakkında uzmanlık seviyesinde olur. Nesne yönelimli programlama hakkında yeterlilik seviyesinde olur ve çıkan ya da çıkabilecek problemlerin süratle çözümü yapabilirler.

Sınav ve Sertifikalar ?

Meb onaylı Sertifika
ISO 9001 Onaylı Bemar Kariyer Okulu

Programın Sunduğu İş Olanakları ?

Web Application Developer
Web Admnistrator
DBMS Administrator
DB Analiyst
Web Application Proje Lideri / Project Leader
Proje Müdürü / Project Manager

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun