Bahçıvanlık Kursu Netiş Meslek Kursu

Kurs Merkezi Netiş Meslek Kursu
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Programın Tanımı: Kurs Programı ile; birey ve toplumun doğayla uyumlu,sağlıklı, huzurlu ve daha mutlu yaşaması için gerekli; toprak bilgisi, işleme metotları, alet ve makineler, çim alanları, dış mekan ve saksılı bitkilerinin ekimi, dikimi, bakımı, şekil verilerek budanması, bozulan yerlerin özgün haline dönüştürülmesi, düzenlenmiş alanların muhafazası, kullanılan materyaller ve araç-gereçlerin kullanılması hakkında teknik ve bilimsel standartlarda bilgi ve beceriye sahip amatör veya; profesyonel çalışabilecek peyzaj bahçıvanı yetiştirilmektedir.

Mesleğin Önemi, İş İmkanı: Günümüzde teknik ve bilimsel standartlarda yetişmiş peyzaj bahçıvanlarına yazlıklarda, villalarda, sitelerde,fabrikalarda, hotel, tatil köyü,turizm konaklama tesislerinde çok fazla talep vardır. Bu programı bitiren ve MEB onaylı Peyzaj Bahçıvanlığı Mesleki Eğitim Belgesi alan kişiler bireysel olarak yurt içi ve yurt dışındaki villalarda,sitelerde, fabrikalarda, hotel, tatil köyü, turizm ve konaklama tesislerinde rahatlıkla iş bulup sertifikalı Peyzaj Bahçıvanı sıfatıyla yüksek ücretle çalışabilirler.

Kursiyerlerin İstemeleri halinde kendileriyle yapılan Esnek Çalışma İş Sözleşmesi şartlarında kursun bağlı olduğu firmaya ait Net AHS vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışındaki sitelerde, fabrikalarda, hotel, tatil köyü, turizm ve konaklama tesislerinde dolgun ücretle sigortalı çalışmak üzere iş garanti edilmektedir.

Kurs Ücreti-Ödeme: Kurs ücretleri ve kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için kurs merkezimizle iritbata geçiniz.Kredi kartına 10 taksit ,Nakit Peşin Ödemelerde % 10 İndirim uygulanmaktadır.

Ankara dışından gelecek yerli ve yabancı uyruklu tüm kursiyerler kurumumuzdan kalacak yer talep etmeleri halinde görevli elemanlarımız tarafından Ankara otogarı veya havaalanından bizzat karşılanırlar. Daha sonra kurs merkezinde kayıt işlemleri yapılır ve konaklama yerlerine götürülerek ücret karşılığında yerleştirilmeleri sağlanır.

Sertifika: Kurs Programını bitirenlere MEB Onaylı Peyzaj Bahçıvanı Belgesi verilmektedir.

 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017