Salsa Kursu

Firma Arya Dans
Kurs Yeri

1900 lü yıllarda Latin Amerika’da ortaya çıkmış olan Salsa, akustik gitar ve vurmalı çalgılardan oluşan müzik kültüründe  kıvrak Latin ezgilerine sahiptir . Latin ana başlığında toplanan 6 türden en çok bilineni ve yaygın olanıdır. İnsanların sosyalleşmek, monoton devam eden hayat koşturması ve iş stresinden az da olsa kurtulmak için tercih sebebi olan Latin danslarında ;  Salsa, Bachata, Merenque, Chachacha öğretilmekte ve İstanbul’da hemen her gece düzenlenen latin gecelerinde kişiler doyasıya dans edebilmektedirler. Hareketli müzikleri, ritmik figürleri ile ilgi gören latin dansları yoğun katılımcılar ile oldukça eğlenceli zaman geçirmek için en uygun danslardan birisidir. 

Haftada 1,5 saat uygulamalı ders saatlerinin yanı sıra hafta sonları öğrencilerin derslerde öğrendiklerini, eğitmen ve diğer dans severler ile dans ederek pekiştirebilecekleri  2 saat süren  pratik saatlerimiz bulunmaktadır. 

Dersler dışında, birebir ya da küçük gruplarınız için ve/veya firmanızda verilmesini istediğiniz  şirket çalışanlarınıza özel ders talepleriniz için tarafımızla irtibat kurabilirsiniz. Sınıflarımız , ders gün ve saatlerimiz ve fiyatlar için lütfen bilgi isteyiniz  

ARYA ; DANSIN BÜTÜNÜ …

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba 20:00 - 21:30
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma 20:00 - 21:30 21:30 - 23:00
Hafta Sonu
Cumartesi 17:00 - 19:00
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Maltepe Altıntepe

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017