Yaşam Koçluğu Kursu Aklotus Farkındalık Atölyesi

Kurs Merkezi Aklotus Farkındalık Atölyesi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Bu eğitim sizin için tasarlandı. Tek başına iş yaşamınız, tek başına sosyal yaşamınız, ilişkileriniz, hedefleriniz, kariyer planınız, yaşam hedefleriniz, yeni bir meslek edinmeniz için değil… Bunların tamamı ve “BEN” alanınız için. Yaşam yolculuğunuzu ustalıkla sürdürebilmeniz ve Koç Kimliği ile başkalarının yaşamlarına da dokunabilmeniz için gereken her şey bu eğitimde sizin için toplandı.

Koçluğun merkezi insandır. Koçluk, sizin “kendinizi” tanımanıza, sonsuz potansiyelinizi fark etmenize, değerlerinizi ortaya çıkarmanıza, kendinize güveninizin, yaratıcılığınızın derinleşmesine, güçlü ve gelişime açık yanlarınızın üzerinde yükseldiğiniz tatminkar bir yaşama geçme becerinize, çözüm odaklı ve geleceği inşa eden bakış açısını içselleştirmenize içeriden ve en derinden destek veren süreçtir.

Koçluk Şapkası ile yapacağınız kendi yaşam yolculuğunuz, özel ve iş yaşamınızı, ben alanınızı ve ilişkiler dünyanızı, en üst seviyede dengeye getirecek, ilham veren, düşündüren “sizin yolunuz” olacaktır.

Koçluk alan yolu bilir, koç onun yolu bildiğini bilen kişidir.

Eğitim 5 tam gün sürecektir.

Program sonrasında katılımcılar Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifikasına sahip olacaklardır. 

Programı alanlar 6 ay boyunca eğitmenlerin mentörlük desteğinden yararlanabilecek ve İleri Seviye Koçluk Becerileri eğitimine katılmaya hak kazanacaklardır.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Aklotus Farkındalık Atölyesi Ankara Çankaya Barbaros
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017