Genel İngilizce kurslarımızdan, İngilizce öğrenmek ya da İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler yararlanabilirler. Uyguladığımız seviye tespit sınavı sonucunda öğrencilerimiz kendilerine uygun sınıflarda Türk ve Yabancı öğretmenlerle eğitim alırlar. Program sonrası başarılı olan katılımcılara isteğe bağlı olarak M.E.B onaylı sertifika verilir.

Multi One:One

Günümüzde artan uluslararası ticaretle birlikte, bu alanda çalışanların kendilerini geliştirmeleri bir zorunluluk halini almıştır. İş İngilizcesi programımızda temel amacımız çalışan katılımcılarımızın İngilizceyi iş hayatlarında aktif bir biçimde kullanarak bir adım öne geçmelerini sağlamaktır. Temel bir İngilizce bilgisine sahip, çalıştığı firmada yükselmeyi hedefleyen, işe yeni başlayan bireyler, ya da günümüzün rekabetçi dünyasında yer almak isteyen üniversite öğrencileri programımızdan yararlanabilmektedir.

Akademik Sınavlar:

Multi Dil Eğitim olarak TOEFL, IELTS, TOEIC ve FCE gibi uluslararası sınavların yanı sıra, Proficiency ve YDS gibi ulusal sınavlara hazırlık aşamasında da Türk ve Yabancı uzman öğretmenler eşliğinde öğrencilerimizi birebir ya da grup eğitimleriyle desteklemekteyiz.

Akademik Kariyer;

Bilindiği gibi mesleki kariyer yolunda, yabancı dilin önemi büyük bir pay taşımaktadır.Ancak günümüzde bu yeterli olmamaktadır.
Bu nedenle; uzun yıllar insan kaynakları alanında tecrübe edinmiş yönetim kadorumuz, öğrencilerimize dil eğitiminin yanı sıra meslek seçimi ve kariyer planlaması konusunda destek vermektedir.
Multi Dil Eğitim ile,sıradan bir kariyer yerine, almış olduğunuz profesyonel dil eğitimi ve danışmanlık hizmetimiz sayesinde sizde bu ayrıcalıktan faydalanın.

 Programın Amacı:

• Kişilerin farklı iş ortamlarında kendilerini İngilizce ifade edebilmelerini, etkili iletişim kurabilmelerini ve özel iş alanlarında uzmanlaşmalarını sağlamak
• Sözlü iletişim çeşitleri ve teknikleri hakkında bilgi sağlayarak, kişilere bu alanlarda daha fazla pratik yapma fırsatı sunmak
• Yazılı iletişim çeşitleri ve teknikleri hakkında bilgi sağlamak, ve halihazırda dünya pazarında şirketler arasında kullanılan orijinal yazılı metin örnekleri üzerinde çalışarak kişilerin bu alandaki deneyim ve becerilerini artırmak
• Değişik kültürler ve bu kültürlere ait olan davranış kalıpları hakkında kişileri bilgilendirmek; ve bu sayede katılımcılara kültürlere göre doğru sosyal normları kazandırarak içinde bulunabilecekleri farklı kültürel ortamlara hazır hale getirmek
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir