İnsan Kaynakları Kursu Adana Deulcom International

Kurs Merkezi Adana Deulcom International
Kurs Yeri
%30 indirim 2.000 TL 1.400 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Teorik bilgilerin aktarımı, iletişimsel eğitim teknikleri, projeksiyon cihazlarının kullanımı ve görsel materyaller ile desteklenir. Böylelikle katılımcılar Deulcom International da sadece teorik değil aynı zamanda pratik eğitim alma imkânına da sahip olurlar.
- En az Lise mezunu olan - Kariyer planını insan kaynakları alanında yapmak isteyen - Mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen, - İnsan İlişkilerinde başarılı, kreatif ve gelişime açık olanlar - Kendi işini yönetenler

Yerli Ve Yabancı İşletmelerin İK Departmanları İçin

İnsan Kaynakları yönetimi tarihi olaylara, sürece ve gelişmelere paralel olarak devamlı yenilik göstermektedir. Başlangıçta uzmanlık gerektirmeyen bir birim olan insan kaynakları yönetimi günümüzde bütün çağdaş işletmelerin en önemli departmanlarından biri haline gelmiştir, işletmelerin günden güne profesyonelleşmesi insan kaynakları birimine daha spesifik ve uzmanlık gerektiren görevlerin eklenmesine aynı zamanda daha kapsamlı ve uzmanlaşmış bir konuma gelmesine neden olmuştur. Bu gelişmeler işletmelerin tam donanımlı personel ihtiyacını arttırmıştır.

Deulcom International ; 2004 yılından bu yana, bu amaçla hazırlamış olduğu eğitim modeliyle bu ihtiyaca tam anlamıyla karşılık vererek işletmelere tüm bu özellikleri barındıran insan kaynakları kadrolarını yetiştirmeye devam etmektedir.

Mesleğin Genel Tanımı

İnsan kaynakları yönetimi bir kurumda çalışanların verimliliğini arttırmak amacıyla şekillendirilmiş çalışmalar bütünüdür. İnsan kaynakları birimi bir işletmenin tüm personeline yönelik eğitim, kariyer planlama, performans değerlendirme, ücret ve personel yönetimi, personel özlük işlerinin sürdürülmesi ve işletmeye en uygun personelin seçimi gibi fonksiyonları yürütür. Personelin görev ve sorumluluklarını yerine getirmek için sahip olmaları gereken bilgi birikimini belirlemek üzere analizler yaparak eğitim ihtiyaçlarını belirler ve planlar. Personelin görev tanımını yapar ve performans değerlendirmesi ile takip eder. Personelin hizmet sözleşmesi, çalışma saatleri, ücret uygulaması, yıllık izin gibi sosyal haklarını ilgili mevzuatlara uygun olarak düzenler. Kurumsal hedeflere ulaşmak için işletmedeki insan kaynaklarını etkili bir şekilde harekete geçirecek çalışmaları düzenlemekten ve yürütmekten sorumlu departmandır.

 

 Deulcom İK Kursları Kimler İçin?

• En az Lise mezunu olan

• Kariyer planını insan kaynakları alanında yapmak veya mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen,

• İnsan İlişkilerinde başarılı, kreatif,

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
6 Hafta 80 Saat 2000 TL 1400 TL Kazancınız: 600 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:30
Salı - 0:00
Çarşamba 19:00 - 21:30
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma 19:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 13:30 14:00 - 17:30
Pazar 10:00 - 13:30 14:00 - 17:30

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Adana Seyhan Sümer

Adana Deulcom International Adana Seyhan Sümer
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017