Serkan KIZILCIK Spor yaşamına 1983 yılında Judo branşıyla başlamıştır.. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi cimnastik takımı ve spor kulübünde yer almıştır. Üniversiteler Türkiye Şampiyonasında ikinci ve üçüncü olan takımlarda yarışmıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Eğitmenimiz Serkan KIZILCIK a ders süresince Merve RENÇBERELİ asistanlık yapmaktadır.
4-6 yaş , 7-9 yaş , 9 yaş ve üzeri.
Kurslardan herhangi bir branşa en az iki kardeşin kayıt olması durumunda ve bir çocuğun kurumdaki iki branşa (örn: hem cimnastik hem bale) kayıt olması durumunda bir kişinin ödeyeceği fiyat üzerinden her birine %10 indirim uygulanmaktadır.
Kurumumuzda hiçbir branş için sertifika verilmemektedir
Kurum tarafından ders iptali olmadığı sürece kişisel sebeplerden ötürü kaçırılan derslerin telafisi yapılmamaktadır.
Sınıftaki çocuk sayısı; branşlara göre ve çocukların yaş aralığına göre değişiklik göstermektedir

Cimnastik

Her cumartesi ve pazar günü ;
9 yaş ve üzeri çocuklar için saat 09.30 -10.30 arasında,
7- 9 yaş çocuklar için saat 10.30 - 11.30 arasında,
4-6 yaş çocuklar için saat 11.30 - 12.30 ve 13.00 - 14.00  saatleri arasında antrenman yapılmaktadır. Her bir çocuk bir ayda en az 8 saat antrenman yapmakla birlikte bazı aylar 5 hafta sonundan oluştuğu için antrenman süresi 10 saate kadar çıkmaktadır. Cimnastik için branş kaydını gerçekleştiren erkek ve kız çocuklarına kurumumuz tarafından antrenman kıyafetleri hediye edilmektedir. Kıyafetler erkekler için alt ve üst takım, kızlar için antrenman mayosu şekildedir. 

Cimnastik eğitmenimiz Serkan KIZILCIK 1974 doğumlu Adana doğumludur. Spor yaşamına 1983 yılında Judo branşıyla başlamıştır. Orta okul ve lise hayatı boyunca il, bölge ve ulusal düzeyde başarılara ulaşmıştır. 1991 yılında Çukurova Üniversite'si cimnastik takımı ve spor kulübünde yer almıştır. Üniversiteler Türkiye Şampiyonası'nda ikinci ve üçüncü olan takımlarda yarışmıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olmuştur. 1995 yılında artistik cimnastik antrenör belgesi almıştır. Çalışma hayatına 21 yıldır bi'lfiil devam etmektedir. 

Eğitmenimiz Serkan KIZILCIK'a ders süresince Merve RENÇBERELİ asistanlık yapmaktadır.

Merve RENÇBERELİ 4 yaşında cimnastik sporuna, 10 yaşında kule ve tramplen atlama sporuna başlamıştır. Atlama branşında Türkiye 1.'si olmuştur. 15 yaşında Koreografi Fitness Yarışması'na katılıp 1. olmuştur. 17 yaşında ise tekrar Türkiye Şampiyonu olmuştur ve Milli Takıma seçilmiştir. 

Cimnastik; 

Tüm spor ve dans türlerinin temel eğitimi olup, hem kız hem erkek çocuklara hitap eden, fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan, küçük yaşlarda başlanabilen olimpik bir branştır.
Cimnastik çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlelerini dengelemelerini sağlamaktadır.

Cimnastik sporu kas gruplarının kuvvet ve esneklik açısından temel ve özel çalışmaların yapıldığı,eklem hareketliliğinin en iyi şekilde geliştirildiği hareket becerisi ve algılamasının üst seviyeye çıkarıldığı,vücudun yatay ve dikey planlarda kontrollü bir şekilde kullanıldığı tüm spor branşlarının alt yapısında olması gereken motorik(kuvvet,çabukluk,koordinasyon,esneklik,ritm,denge) özelliklerinin geliştirildiği ana branştır.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 10:30 10:30 - 11:30 11:30 - 12:30 13:00 - 14:00
Pazar 9:30 - 10:30 10:30 - 11:30 11:30 - 12:30 13:00 - 14:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun