Access The Bars Kursu

Firma Access Türkiye
Kurs Yeri
Toplam Kayıt 2 kişi
Değerlendirme 0 yorum
İnternetten Kayıt Avantajları
İptal 14 gün cayma hakkı
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
Fiyat En iyi fiyat garantisi
320 TL
Herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.
Eğitimi tamamlayan katılımcılarımıza Access Consciousness® sertifikası verilmektedir.
Kurs bitiminde Eğitmen olmak için Amerikan eğitim havuzuna ( Belirtilecek olan sisteme girip kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekiyor.) 1 Ocak 2017 itibariyle belirtilen fiyat olarak 200 Dolar ödeme yapılması gerekmektedir. Biz sizi konu hakkında yardımcı olmak adına yönlendiriyoruz
Evet Eğitmen olmak için 3 farklı hocadan eğitim almanız gerekiyor . Seans olarak çalışmak isterseniz uygulayıcı olarak katılabilirsiniz. Ama eğitmen olmak için 3 farklı eğitmen tarafından eğitim almanız gerekiyor. İlk eğitim dışındaki diğer 2 eğitimde eğitimler YARI FİYATINA verilmektedir.

Eğitmen olmak için  3 farklı eğitmenden eğitim almak gerekmektedir.  Eğitmen olmak isteyenler için 2.ve3. eğitimler YARI FİYATINA verilmektedir. 

Değişim, mutluluk, neşe, huzur, bereket... Hepsini ya da birisini istemek bir seçim. Seçiminize başlamak için, mucize etkisiyle The Bars'ı öğrenin ve öğretin!

Çevrenizde kaç kişi kendisini çözümsüz hissediyor, artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini söylüyor ya da başlamak için enerjisiz hissediyor? Başkalarının hayatına dokunmak, yollarını aydınlatmak ve daha iyi olmalarını sağlamak The Bars ile mümkün! 

The Bars, başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansı. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir terapi.

Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

Bilimsel bir dille anlatmak istersek, The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

Gary Douglas, bir terapi seansı sırasında, kanallık yoluyla kendisine iletilen ve “The BARS” adı verilen 32 noktanın oluşumu ile uygulanan seans öğretisini aldı. Access bilincinin başlangıcı olan bu anda; insanların farklı bir şekilde işlevler yapmalarına, değişimlerine yardımcı olacağına, olasılıklara açık olmak konusunda bir öğreti oluşturabileceğini gördü. Bu konuda oluşan farkındalığıyla, bugün kişisel gelişim ve enerji terapileri dünyası içinde yer alan Access Consciousness®’ın kurucusu oldu.

The Bars’ı Access Türkiye’de bireysel şekilde seans olarak almanın yanı sıra, nasıl yapıldığını öğrenmek için eğitimini de alabilir, şifa ve farkındalık dolu yeni bir dünyaya adım atabilirsiniz. 

The Bars Seansı ya da The Bars Eğitimi almayı seçtiğiniz kişi; Access Consciousness® tarafından yetkilendirilmiş, lisanslı ve sertifikası hâlâ aktif olan bir eğitmen olmalıdır. 

The Bars terapisinin tıp ve bilimsel dünyadaki araştırmalarıyla ilgili, son zamanlarda yapılan, dikkat çekici 2 bilimsel araştırma mevcut. Bunlardan ilki;16 yıllık Nörolog Dr. Jeffrey Fannin’in yaptığı çalışma, bir diğeriyse; Dr. Lisa Cooney’nin düzenleme termometrisi yöntemiyle yaptığı araştırma.

Nörobilim adamı Dr. Jeffrey’in şahsi duygusunu aktardığı cümleleri şöyle: “Neticeleri görünce çok şaşırdım. Birçok beyin şekilleri ve koşulları gördüm, ancak bu hayatımda karşılaştığım ilk bulgu. İlk defa, bir beynin size birazdan anlatacağım şeyleri yaptığını gördüm. Beni bu kadar şaşırtmak çok kolay değil. The Bars’ın yarattığı sonucu iki alana ayırıp, farklı perspektiften anlatmak istersek, bilimsel ve psikolojik olarak iki sonucumuz bulunmaktadır.”. “Bars, bilim dünyasının bulduğu bir sihir değildir. Bilim, sadece neler olup bittiğini ve birey olarak nasıl olup ta sizin başınıza geldiğini bilmenize yardımcı olur.” 

Dr. Lisa Cooney’nin Düzenleme Termometresi yöntemi ile The Bars üzerine araştırma yapmıştır. 
Termometri, Vücudun Otomatik Sinir Sistemi (OSS) cevabını uyarması için ısı-düzenleyicinin kullanıldığı fonksiyonel bir testtir. Termometrinin gösterdikleri şöyledir: Vücut toksisitesi, vücudun detoks olma kapasitesi, vücutta bağışıklık sisteminin yüklendikleri, endokrin dengesizlikleri, organ-sistem fonksiyonları ve sağlıklı dolaşımın vücutta hangi seviyelerde olduğudur. Araştırmaya göre The Bars'ın etkileri şöyle;

 • Sağlıklı bir düzenleme için vücudun hızlı bir biçimde detoksu
 • Organların hücresel fonksiyonlarının iyileşmesi
 • Vücudun fizyolojik değişimi uyarma kabiliyeti
 • Bağışıklık sisteminin üzerindeki yükün azalması ve sistemin fonksiyonunun iyileşmesi
 • Tüm vücut dolaşımında hızlanma
 • Psikosomatik travma kalıplarının ortadan kalkması
 • Tıkanıklık, iltihap, toksisite de azalma
 • Hastalık ve kronik rahatsızlıkların erken uyarı belirtileri
 • Zihinsel netliğin, problem çözme becerisinin ve motivasyonun artışı
 • Depresif ve kaygı eğilimlerini ve kaygı eğilimlerin yönetme kabiliyetinin artışı
 • Belirgin bir şekilde neşe, mutluluk ve enerji artışı
 • Cerrahi müdahaleden sonra daha çabuk iyileşme sürecinin sağlanması ve acının azalması
 • Davranışsal kalıpların, bağımlılıkların ve fizyolojik düzensizliklerin ortadan kalkması
 • İçsel ve kişilerarası çatışmaların azalması
 • Rahatsızlıklara bağlı olarak ortaya çıkan stres ve travmaların azalması
 • Daha huzurlu bir hâl alanına sahip olmak
 • Daha derin bir rahatlama ve kesintisiz uyku sağlaması

Access Consciousness® eğitim ve terapilerden oluşan, kişisel gelişim odaklı bir felsefedir. Sağlıkla ilgili yönlendirmeleri alternatif tıp kapsamındadır.

Access Türkiye ve The Bars Eğitimi 

Access Türkiye, dünyanın fark yaratan kişisel gelişim yöntemlerinden Access Consciousness®‘ın öğretileriyle şekillenmiş; eğitimler, segmentasyon eğitimleri, enerji terapileri ve eğitimleri üzerine hizmet veren, kişisel gelişim ve enerji terapileri merkezidir.

Access Türkiye; uzun yıllar kişisel gelişim öğretileriyle ilgilenen, ardından koçluk eğitimi alan, sonrasındaysa Access Consciousness’ın Facilitor seviyesinde sertifika sahibi olan Aysun Kaçtıoğlu tarafından kuruldu.

Aysun Kaçtıoğlu, Access’in Amerika ve Avrupa eğitimlerinde lider uzmanlık süreçlerini geliştirerek, yaşadığı farkındalık ve aydınlanma sürecini, geçmiş deneyimleriyle harmanladı; bilgilerini danışanlarıyla ‘Access Türkiye’ çatısı altında, 2015 yılında paylaşmaya başladı. Böylece; Access Türkiye, Access Consciousness öğretilerinin Türkiye’deki ilk kişisel ve kurumsal gelişim merkezi oldu.

Access dünyasının temeli, The Bars’ı uygulamayı öğreneceğiniz eğitim her Cumartesi, "yaşam alanı" olarak dekore ettiğimiz ofisimizde, Access Türkiye’de.

 

Bu Kursta En İyi Fiyat Garantisi Bulunuyor

Mümkün olan en düşük fiyat üzerinden kaydoluyorsunuz - garanti ediyoruz.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı Fiyat Açıklaması
1 Gün 8 Saat 1 x 320 TL Uygulayıcı olmak için 2. eğitmenden eğitim alacak Kayıt Ol
1 Gün 8 Saat 1 x 320 TL Uygulayıcı olmak için 3. eğitmenden eğitim alacak Kayıt Ol
1 Gün 8 Saat 1 x 640 TL hiç eğitim almayanlar Kayıt Ol
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Katılımcı performansına göre eğitim saatinde esneklik yaşanabilir.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:30 - 18:30
Salı 10:30 - 18:30
Çarşamba 10:30 - 18:30
Perşembe 10:30 - 18:30
Cuma 10:30 - 18:30
Hafta Sonu
Cumartesi 10:30 - 18:30
Pazar 10:30 - 18:30
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

 • The Bars Nedir?

  The Bars Nedir?

 • The Bars Araştırma Sonuçları - Review of Access Barsu00ae by Neuroscientist Dr. Jeffrey L. Fannin

  The Bars Araştırma Sonuçları - Review of Access Barsu00ae by Neuroscientist Dr. Jeffrey L. Fannin

 • Termometri Yöntemi - Access Barsu00ae and Regulation Thermometry Dr Lisa Cooney and Linda Adamowski

  Termometri Yöntemi - Access Barsu00ae and Regulation Thermometry Dr Lisa Cooney and Linda Adamowski

İstanbul Beşiktaş Levent

Toplu taşımaya yakın
Levent Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder

Lütfen danışmana kurs numarasını iletin Kurs No: 9452

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun