3D Studio Max Kursu Sanayi-i Nefise Güzel Sanatlar ve Tasarım Atölyesi

Kurs Merkezi Sanayi-i Nefise Güzel Sanatlar ve Tasarım Atölyesi
Kurs Yeri
%50 indirim 1.500 TL 750 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Bilgisayar programları grup eğitimiyle zor öğrenilen bir eğitimdir ,birebir eğitimlerimizle %100 Öğrenme garantisi vermekteyiz.Birebir eğitimlerimizle içmimar-endüstriel tasarımcı eğitmenlerimizle branşınıza yönelik mobilya mimari obje çizimleriyle %100 Öğrenme garantisi vermekteyiz.
Birebir eğitimlerimizle içmimar-endüstriel tasarımcı eğitmenlerimizle branşınıza yönelik mobilya mimari obje çizimleriyle %100 Öğrenme garantisi vermekteyiz.
Atölyemizde çizimini geliştirmek isteyen öğrencilerle serbet el ile tasarladığımız obje mobilya mimari çizimleri 3d max ile 3 boyutlu hale getirmekteyiz.
Herhangi bir ön koşul yoktur isteyen herkes katılabilir.
Ödev yapan her öğrenci için . 5 ders te %100 öğrenme garantisi veriyoruz
Marmara Üniversitesi ve NABA MİLANO Akademi İç mimarlık ve Endüstriyel Tasarım mezunudur

3Ds Max Eğitimi
3Ds Max (3D Studio Max), Autodesk tarafından geliştirilmiş, oldukça güçlü ve çok yönlü bir 3 Boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır. Mimari, Grafik Tasarım, Sinema TV,Animasyon, Endüstriyel Tasarım gibi bir çok alanda popüler hale gelmiştir ve bu sektörlerde etkin olarak kullanılmaktadır.

3Ds Max ile yapılabilecekler neredeyse sınırsızdır.  3 Boyutlu modelleme aşamasında mimari yapılar, otomobil, uçak gibi araçlar, insan, hayvan ve animasyon karakterlerinin gerçeğe çok yakın detaylarda tasarlanması mümkündür.  Render olarak adlandırılan görselleştirme aşamasında malzeme ve aydınlatma imkanları kullanılarak, metal, cam, sıvılar, endüstriyel yollarla üretilmiş malzemeler, kürk, saç, tüy gibi organik unsurlara sahip projeler gerçeğe yakın görsellikte sunulabilir. Program, güçlü bir animasyon modülüne de sahiptir.  Kemik, kas hareketleri, karakter animasyonları ve doğa olayları 3Ds Max tarafından gerçekçi şekilde yapılabilmektedir.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   
3Ds MAX Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da  mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller 3D Max Kursu’na katılabilirler. Reklam ajanslarında, peysaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay 20 Saat 1 x 1500 TL 1 x 750 TL Kazancınız: 750 TL özel ders
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Her öğrencinin istediği saate göre özel eğitim.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:30 - 17:00
Salı 10:30 - 17:00
Çarşamba 10:30 - 17:00
Perşembe 10:30 - 17:00
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 10:30 - 17:00
Pazar 10:30 - 17:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Eğitim

Sanayi-i Nefise Güzel Sanatlar ve Tasarım Atölyesi İstanbul Kadıköy Eğitim
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017