Piyano Kursu Başakşehir Sanat Merkezi

Kurs Merkezi Başakşehir Sanat Merkezi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Deniz Yıldız, İzzet Can Durak Ve Alper Rumelioğlu eşliğinde piyano dersleri için tek adresiniz Başakşehir Sanat Merkezi.

Alper RUMELİOĞLU

2002-2008 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi

2009-2010 yılları arasında Ecole Normale de Musique de Paris / Fransa

2010-2011 yılları arasında Conservatoire d'Orleans  Fransa 

ve sonrasında İstanbul Teknik Ünv. Müzik İleri Araştırmalar merkezinde yüksek lisansını yapan Alper Rumelioğlu Piyanist Clara Lacovidon,Piyanist Pedagog Francoise Tbinal,Pedagog Besteci Ali Damar ,Piyanist Yard.Doç Çiğdem Erken ve  yine Piyanist Germaine Mounier'le çeşitli çalışmalar yapmıştır.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen müzisyen anadili ingilizce ve Fransızca olan yabancılara da kendi dillerinde Piyano dersi vermektedir

20 Yıllık müzik hayatı tecrübesini bir eğitim kurumu kurarak yeni nesillere aktarma düşüncesiyle yola çıkan Adem Tuzcu'nun Başakşehir de kurduğu merkez eğitim verdiği branşlarda uzman eğiticilerle çalışmaktadır.Güzel sanatlar liseleri ve konservatuvar hazırlık seviyesinde ciddi bir eğitim veren kurum eğitmen kadrosunun ve yönetim anlayışının farklılığıyla müzik eğitiminde iddialı bir kurum haline gelmiştir.

Pratik eğitim metodlarıyla,klasik eğitim metodlarını harmanlayarak ortaya koyduğu eğitim anlayışını 20 yıllık  tecrübeyle Başakşehirlilere aktaran Başakşehir Sanat Merkezi; Müzik ruhun gıdasıdır.Ruh sağlığınızı alanında uzman olmayan eğitmenlere teslim etmeyiniz sloganıyla yola çıkmış ve yüzlerce öğrenci yetiştirmenin onuruyla  yoluna devam etmektedir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Başakşehir

Başakşehir Sanat Merkezi İstanbul Başakşehir
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017