Yaş aralığı ve cinsiyet ayrımı gözetmeden öğrenmeye açık kendisi için çalışarak geleceğini ve kazancını kontrol etmek isteyen, mesai saatlerini kendisi belirlemek isteyen,iletişimi ve insan ilişkileri ile özgüveni yüksek,kariyerine gayrimenkul sektöründe devam etmek isteyenler ...
Çünkü Dünyada 41 yıldır her yıl büyüyen cirosu ve danışman kadrosu ile sektörün öncü ve lider firmasıdır. Türkiye’de yapılan araştırmalarda Bilinirliği ve Güvenirliği en yüksek olan markadır.
Gayrimenkul Danışmanı;Gayrimenkul alım satım işlerinde alıcı veya satıcı adına piyasa araştırmaları yapan, gayrimenkulün güncel  fiyatını tespit ederek taraflar adına adil fiyatlarla, güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde onların gayrimenkul transferlerine  yardım ve eşlik  eden, yeri geldiğinde gayrimenkul ile ilgili para transferine de aracılık eden, müşterisinin menfaatlerini göz önünde bulunduran, tapu devir işlemlerine ve sonrasında ki bilgilendirmelerle  hizmetini ,tecrübesini, bilgisini ve zamanını ortaya koyan kişidir.

Gayrimenkul danışmanı ayrıca genel piyasa trendlerini takip ederek bu sektörün profesyonellerine de neyi üretecekleri hakkında fikir veren, genel piyasa hareketlerini takip ederek onlara yön veren en ekonomik iş akış şemaları oluşturan firmalara kurumsallık kazandıran kişidir.

Hızlı, etkin, güvenli ve konforlu  bir pazarlama için kendisini; devamlı aldığı eğitimler ve iş arkadaşları ile yaptığı toplantılar ile geliştiren ve iş arkadaşları ile sinerji yaratan kişidir.

Gayrimenkul Danışmanı olarak Dünya'nın 1 Numaralı Markasıyla çalışmak isterseniz Deulcom International-Remax Pasha Group Ortaklığı ile alacağınız eğitimin ardından %100 iş garantisi sizleri bekliyor. 
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 21:30
Salı 9:30 - 21:30
Çarşamba 9:30 - 21:30
Perşembe 9:30 - 21:30
Cuma 9:30 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017